Fotografia ślubna


Ślub i wesele mają wprawdzie swój scenariusz, ale na dobrą sprawę tu wszystko może się zdarzyć. Moim celem jest uchwycić tę pulsującą energię – promieniejącą szczęściem twarz panny młodej, gdy radość wzięła już górę nad stresem, łzę na policzku ojca pana młodego, o którym wszyscy mówią, że nigdy nie płacze, dzieci, które jak gdyby nigdy nic bawią się pod stołem, tuż pod nogami nowożeńców.

Będąc fotografem na Waszej uroczystości, staję się jej uczestnikiem. Zanurzam się w sytuacji, udzielają mi się emocje Wasze i Waszych gości. Pragnę być w środku i czuć, bo uważam, że tylko pełne zaangażowanie pozwala prawdziwie sportretować wydarzenie. Autentycznie uchwycić chwilę, bez żadnej sztucznej maniery.

Angażuję się, ale nigdy nie przeszkadzam. Umiem fotografować w sposób niezauważalny – tak, by nie zniweczyć piękna chwili. Bardzo ważny jest dla mnie komfort wszystkich uczestników.

W przypadku sesji ślubnych, razem z parą młodą dobieramy przestrzeń, wymyślamy konwencję oraz formę. Kluczem do sukcesu jest klimat panujący na planie. Stawiam na otwartość i serdeczne, wręcz przyjacielskie relacje. Staram się, by sesja była zabawą, która sprawia frajdę. Dzięki temu wszelka trema znika „ot tak” i naprawdę nie trzeba nikogo zmuszać do uśmiechów.

 

%d blogerów lubi to: